Teenused

Kes me oleme ja mida pakume


Veebiarendus

 • Landing
 • Viisitlehed
 • Portfoolio
 • Kataloogid
 • Е-poed

Rohkem


Eritarkvara

 • Mobiilrakendused Android ja iOS
 • Veebirakendused
 • API

Rohkem


Disain

 • Adaptiivne disain
 • Mobiil disain
 • Cross-brauser
 • UI/UX
 • Ümberkujundamine

Rohkem


IT nõustamine

 • Projekti navigeerimine
 • IT konsultatsioon
 • Strateegia väljatöötamine

Rohkem


Bot integreerimine
Oleme ainus tiim Eestis, kes teostab Bot integreerimist suurematele platvormitele nagu Telegram, WhatsApp, Discord jpm
Rohkem

Majutus

 • Tugi
 • Majutus
 • Rakenduste majutus

Rohkem


Veebiarendus

Töötame välja erikeerukusega veebilehti, kasutades kaasaegseid tehnoloogiaid. Terve tiimiga analüüsime ja projekteerime Teie tulevast lehte, lähtudes Teie nõuetest. Ühe või teise tehnoloogia valik oleneb soovidest, võimalustest ning Teie projektidest üldiselt.


Analüüs ja nõustamine
Analüüsime teie tulevast projekti ning soove

Disain
Planeerime ja disaineerime teie projekti

Arendus
Aktiivne toote väljatöötamine

Valmis!
Laseme välja projekti ja teenime

Arendus toimub meie test serveritel selliste tehnoloogiate ja keelte abil nagu: HTML5, CSS 3, Bootstrap, jQuery, JavaScript, Node.js, React, Angular, Vue.js, PHP, MySql / PostgreSQL, AWS, VPS / VDS , SOAP / REST API

Kasutame ka sisuhaldustarkvarasid nagu: WordPress / Woocommerce, Shopify, Joomla!, Prestashop, Magento 1.9 / 2, Grav, OpenCart.

Landing page

Landing page ehk maandumisleht — veebileht, mille peamine eesmärk on sihtgruppi kontaktandmete kogumine. Kasutatakse reklaami efektiivsuse tõstmiseks suurendamaks auditooriumit. Maandumislehel näeb infot toote või teenuse kohta.

Visiitkaart

Visiitkaart — väike veebisait, mis tavaliselt koosneb ühest või mitmest lehest. Sisaldab olulisemat informatsiooni organisatsioonist, ettevõttest, FIE-st ning kontaktandmeid. Tutvustab tooteid või teenuseid, hinnakirju.

Kataloog

Kataloog – e-kataloog on tõhus viis, kuidas tutvustada teenuseid või tooteid Internetis. E-kataloogist saab leida põhjalikku infot ettevõttest või brandist, uudiseid ning kataloogi toodetest või teenustest kirjelduse, tagasiside ja hinnanguga.

E-pood

E-pood – Mugav viis toodete või teenuste müügiks Internetis. E-poe lehtedel saab paigutada tervet sortimenti selle põhjaliku kirjelduse ja klientide tagasisidega. Kättesaadavus ja kiire tarneaeg tagavad klientuuri ja müügi kasvu.


Kõik meie poolt loodud veebilehed vastavad kaasaegsetele nõuetele. Adaptiivne disain ehk mobiilversioon lehest on osa teostatud tööst

Adaptiivne veebidisain

Adaptiivne veebidisain — veebisait kohaneb erinevate seadmetega ning sobitab lehte vastavalt brauseri akna mõõtmetele. Adaptiivse disaini puhul kaob vajadus eraldi versioonide loomiseks igale seadmele, st Teie veebileht töötab ja on ilusti kuvatud erinevates seadmetes.

Cross brauser standardid — standarditest hoitakse kinni saitide küljendamisel. Kõik projektid standardiseeritakse erinevate brauserprogrammide järgi (Internet explorer, Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari) ning testitakse brauserite viimastel versioonidel.

UX/UI disain

UX/UI disain — kasutajaliidese projekteerimine, kus kasutusmugavus on sama oluline kui liidese välimus.

UX – User Experience (kasutaja kogemus) — ehk kuidas näeb välja Teie projekti kasutajaliides ning mis füüsilised omadused sellel on. Määrab üldise värvipaletti, vaate, kirja ja nuppude suurus, teeb kasutajaliidese meeldivaks ning kasutajale mugavaks.

UI -User Interface – (kasutaja interfeis) — on teie projekti välimus ja selle omadused. Värviskeem, välimus, võtmete ja fontide suurus. Muutub teie liidese mugavaks ja meeldivaks.

Redesign/ ümberkujundamine — uus välimus vana funktsionaaliga. Võimalus säilitada harjumuspärase saidi süsteemi muutes vaid selle välimust. Kui Teil on juba töötav sait olemas ning seda muta soovi pole, kuid selle kujundus on vananenud – siis, ümberkujundamine on hea valik.

Vahest uuest kujundusest ei piisa, sel juhul leiame parima lahenduse Teie veebi uuendamiseks.


Eritarkvara

Eritarkvara- rakendused/äppid, mis on tehtud just Teile ja Teie vajadustest lähtudes. Broneerimisüsteemid, kalendrid, kalkulaatorid ning muud süsteemid, mis on veebi- või mobiilirakendusena ülesehitatud, põhineb meie andmebaasil või kõrvalsisel API-l. Koostame parima kasutajaliidese, mis oleks kergesti arusaadav ning kasutatav Teie klientide poolt.

Meie disainerid loovad parima liidese, nii et see oleks intuitiivne ja teie kliendid saaksid teie tulevase rakenduse hõlpsasti kasutada.


Nõustamine ja navigeerimine projektis

Enne kui tööga pihta hakkame, oleme valmis arutama läbi kõik Teie küsimused kohtumisel või telefoni teel. Rääkige meile oma projektist ja selle arenguplaanidest ning meie otsime parima tee soovitud tulemuseni/ mõtleme mis oleks optimaalsem arengutee teie projekti puhul. Kuidas teha paindlikuks ja laiapõhiseks. Mis teenindust (сервис) ja resurssi läheb projekti arendamiseks vaja. Mis probleemid võivad ilmneda ning mis oleksid võimalikud lahendused API väljatöötamisel jne.

IT strateegia

Kui Teie projektist on kasvamas suur portaal või kaubandusplatvorm/ e-poe keskkond ja kavatsete omada enda IT-osakonda, kes hooldaks projekti, siis pakume ka nõustamist tööjaotuse ja personalijuhtimise teemadel ning mis tingimused peaksid olema loodud, et projekt areneks kiiresti ja jätkusuutlikult.


Hosting/ Majutus

Tegeleme ka rakenduse ja veebisaitide majutusega, kuna hoiame väljatöötatud lehed ja projektid oma serverites. Tagame maksimaalse turvalisuse. Garanteerime saitide ja rakenduse tõrgeteta töö.
Meie majutusega saate piiramatu mälu Teie projekti jaoks. Samas on piiramatu kogus e-mail andmebaase ja FTP ligipääse, võimalus käivitada oma rakendused meie osaluseta.


Bot integration

Botide integreerimine – Botid ehk automatiseerime, mis integreeritakse igasse Teie projekti, asendab või täiendab Teie tiimi tööd.
Meil saate tellide erineva otstarbega bot’e:

 • aruande ja statistika
 • välise funktsionaali juhtimine
 • targad bot’id, tehisintellekti (AI) kasutamisega
 • klientidega suhtlemiseks
 • targad bot’id, kes suudavad asendada klienditoe ja terved juhtimisosakonnad

Veebirakendused

mobiili- ja veebirakendused, chatid, sekunditega käivituvad veebilehed ja botid. Rakendused põhinevad kaasaegsetel tehnoloogiatel nagu Node.js, React, Vue.js.

E-poed

väljatöötamine populaarsetel e-commerce platvormidel parima tootlikuse kasuks: Woocommerce, Magento, Prestashop. Me valime parima lahenduse teie ettevõte jaoks.

Veebilehed

Tegeleme veebilehe väljatöötamisega nullist. Kasutusplatvormid ning populaarseletel platvormidel WordPress, Joomla! Prestashop, Magento 1.9 / 2, Grav, OpenCart jne.

About

GeekDev is an IT development and consultancy company, focusing mainly on special IT projects and technologies. Headquartered in ESTONIA, the company develops IT projects worldwide.

Contact us
E-mail: job@geekdev.ee
Tel. +372 55910765
SOCIAl NETWORKS